Pályázati felhívás 2017

A Lukács György Alapítvány (levelezési címe: 1118 Budapest, Rahó utca 9.)
tudományos-kulturális pályázatot ír ki 2017-re – az alábbi feltételekkel:

A pályázók köre:
A felhívásra pályázatot nyújthatnak be 18 év feletti magánszemélyek és jogi személyek, szervezetek (kiadók, egyesületek).

Pályázatként benyújtható:
Az Alapítvány profiljához, küldetéséhez (lásd a honlap nyitó oldalát) kapcsolódó
- folyóiratok és könyvek megjelenése nyomdai vagy digitális publikálási költségeinek támogatására szóló igény,
- az ilyen szellemiségű szakmai rendezvények szervezéséhez való anyagi hozzájárulás igénye.

A pályázatok formai követelményei:
- A pályázati kérelem és adatlap megküldendő - a kiírásban megadott határidőig – egy elektronikus (This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.) és két nyomtatott példányban (a fenti levelezési címre; normál elsőbbségi, tehát nem ajánlott postai küldeményként).
- A pályázat részeként benyújtandó dokumentumok az Alapítvány honlapjáról letölthető 2017-es pályázati adatlapon vannak felsorolva.
- Hiánypótlásra a korrekcióra felszólító levél keltezésétől számított 3 napon belül, egy ízben van lehetősége a pályázóknak.

A felhíváshoz kapcsolódó határidők:
- A pályázati felhívás közzétételének időpontja: 2017. február 1.
- A pályázati kérelmek beérkezésének határideje: 2017. február 20. éjfél.
- A beérkezett, érvényes pályázatokról a Lukács György Alapítvány kuratóriumának 2017. márciusi/áprilisi ülése dönt.
- Az ülést követően minden pályázó elektronikusan és levélben is értesítést kap.

A döntéshozatal során felosztható összeg:
A kuratórium a pozitív elbírálásban részesülő pályázók között – a jelenlegi szűkös forrásokra tekintettel – kb. 2.000.000 Ft. támogatást oszthat ki. Folyósításának feltételeiről támogatási szerződést köt az érintettekkel.

Lukács György Alapítvány
www.lukacsgyorgyalapitvany.hu
06-20-218-1862

Email kapcsolati űrlap >>
Agárdi Péter: agardi.peter@lukacsgyorgyalapitvany.hu
Stramszky Márta: info@lukacsgyorgyalapitvany.hu
Postacím:
1118 Budapest, Rahó utca 9. III/33

Értem

Információk

Az oldalt karbantartja, frissíti: Kecskés Péter
admin@lukacsgyorgyalapitvany.hu
Tárhelyszolgáltató: MediaCenter Hungary Kft., 6000 Kecskemét, Sosztakovis u. 3. II. 6., Tel.: +3676575023  mediacenter@mediacenter.hu

Impresszum

Az oldalon található fénykép és grafika a Lukács Archívum tulajdona.
A karikatúra Kaján Tibor munkája.